Buy AquaQube

Náš příběh

30. 10. 2016

AquaQube vznikl jako projekt otce a dcery. Tereza a Jiří Dřímalovi spolu již 8 let spolupracovali v rodinné firmě zaměřené na ekologické čištění vody a vzduchu v průmyslu. Díky svým dlouholetým zkušenostem věděli, jak z vody odstranit škodlivé a nežádoucí látky jako hormony, léčiva či pesticidy a přirozeně je přeměnit na látky neškodné. Věděli také, že čističky pitných, ani odpadních vod podobná řešení v dohledné době nabízet nebudou.

Jak tedy využít těchto znalostí a dát lidem možnost, mít kvalitu vody mnohem vyšší, než tu, která standardně teče z kohoutku?

V době, kdy Tereza nastupovala do posledního ročníku oboru Business se zaměřením na marketing na londýnské vysoké škole Cass Business School, se nápad vykrystalizoval až do současné podoby. Díky svým zahraničním zkušenostem byla schopná zjistit, o co přesně by zákazníci měli zájem, jak by měl přístroj vypadat nebo jak přesně by se měl používat i jaké skupiny zákazníku mají o AquaQube největší zájem.

AquaQube je aktuálně asi nejefektivnější zařízení na čištění vody v domácnostech na světě. Nevyžaduje žádnou instalaci a jeho používání je jednoduché a intuitivní. Přístroj AquaQube byl vyvinut v České republice pod vedením RNDr. Doc. Jiřího Dřímala CSc., ve spolupráci s dalšími českými vědci a odborníky. Jeho charakteristický design, který se hodí do každé kuchyně, mu dal Ing. Ondřej Basler.

Tereza Dřímalová, B.Sc. (Hons) je ředitelkou globální firmy AquaQube, vede asi 6 členný stálý tým a spolupracuje se zhruba dvacítkou dalších profesionálů. Tereza má kromě celkové strategie a managementu firmy na starosti marketing a PR, stejně jako finance i záležitosti týkající se lidských zdrojů. To vše stihla ještě ve věku 22 let.